Hinata a Amaya

7. srpna 2012 v 17:05 | Sekmeth |  Próza
"Asi bude bouřka," konstatovala Hinata, když vzhlédla k potemnělému nebi. Těžké, ocelově šedé mraky zakryly hvězdy, takže jediná světélka blikala v oknech malých domků na stráni. Zvedal se vítr a pohrával si s holými větvemi stromů za oknem.

Odložila dřevěný hřeben, kterým si doteď pročesávala dlouhé, rezavé vlasy. Vstala. Otočila se ke své spolubydlící a se zájmem v očích ji pozorovala. Amaya seděla na zemi za kruhovým stolem, umístěným před krbem. Nechávala si jeho plameny ohřívat záda a nepatrně se usmívala nad knížkou, jež zrovna četla. Byla to krásná žena. Vlasy černé jako havraní křídla jí splývaly po zádech, ve tvářích lehký ruměnec, velké, přitažlivě temné oči. Na sobě měla všední, domácí šaty, které však nezapomněly podtrhnout štíhlost jejího pasu a pevnost vnad v dekoltu. Navíc když se tak skláněla nad knihou…"Nejspíš to tak bude. Ovce jsou už naštěstí schované pod střechou," přerušila Amaya svým hlasem tok Hinatiných myšlenek. Pozvedla oči od knihy a zadívala se své kamarádce hluboko do očí. Bože, jak ten provokující pohled miluju, přistihla se Hinata při rouhání. "To je dobře," odpověděla rychle. "Aspoň můžeme zůstat nerušeně v teple domova."

Amaya odložila knihu stranou a natáhla směrem k Hinatě ruce. "Nepůjdeš zamnou?"

Ta nechala sladkou otázku viset ve vzduchu, přešla přes celou místnost a usedla vedle ní. Dívaly se teď navzájem do očí, obestřeny tajuplným porozuměním. "Jsi tak krásná," vydechla Hinata, hladíc svou družku po šíji.

"Ale no tak," rozesmála se zvonivým altem Amaya. "Kolikrát jsem ti říkala, že mě nemáš rozmazlovat?"

"A kolikrát jsem ti já říkala, že pro mě jsi nádherná a ostatní je mi jedno?" ušklíbla se Hinata a úmyslně sjela dlaní k jejím ňadrům. Jedno z nich provokativně stiskla.

"Sss," vtáhla vzduch skrz zaťaté zuby černovláska. "To ti nedaruju!" Vysmekal se z jejího sevření a povalila dívku na záda. Obkročmo se uvelebila v jejím klíně, svými prsty svírající její zápěstí nad hlavou. Havraní vlasy jí spadly do tváře, které tak dodaly skoro démonický vzhled. Jejich tváře teď byly tak blízko sebe, že by se stačilo jen malinko natáhnout…

Dunivý hrom otřásl okenními skly. Obě trochu nadskočily leknutím, takže Amaya povolila stisk svých prstů. Hinata toho okamžitě využila ve svůj prospěch. Vyvlékla se z držení, hbitě se přetočila na bok, čímž ze sebe shodila Amayu a mohla se tak dostat nahoru. "Tak co , moje milá, kdo je teď na koni?" zasmála se Hinata a než stačila dívka odpovědět nebo protestovat, zavřela ji ústa polibkem.

Šerou místnost osvětlil padající blesk, následován silným hromem. Ten už však nevnímaly. Oči zavřené, prsty zapletené v pevném spojení, jazyky sváděly odvěký boj bez vítězů a poražených. Jejich těla se k sobě tiskla s jistou samozřejmostí a láskyplnou oddaností, jako se dvě řeky slévají v jednu. Převalily se na bok, nohy se propletly. Blesk. Hrom. Sten. Lačný nádech, horký výdech. Pulsující krev. Bušení srdce. Sten. Blesk. Hrom.

Hinata už to nevydržela. Vykasala suknici své přítelkyně, strhla kalhotky ke kolenům. Obratně se dostala rukou mezi její stehna a prsty si neomylně našly, co hledaly. Co chtěly. Vklouzla do ní… "Hinato…," vzdychla Amaya a slastí se prohnula v zádech.

Za okny se strhl prudký déšť. Studené kapky deště bičovaly okna. Celý svět tam venku se pohroužil do víru šumění větru, burácení hromů a přívalu vlezlého deště. Do takového nečasu by ani psa nevyhnal. Psa třeba ne, ale…

Hlasité a naléhavé bouchání na dveře je donutilo se zastavit. Nerady se od sebe odtrhly. S přerývavým dechem a horkými tvářemi se počaly bleskurychle upravovat. Kdo to sakra může být v tento nekřesťanský čas?
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 metztli metztli | E-mail | Web | 8. srpna 2012 v 22:09 | Reagovat

mmm :)

2 Bax Bax | Web | 12. srpna 2012 v 12:40 | Reagovat

Velmi zajímavé! :)) Zrovna teď jsem takovéhle čtení nepotřeboval :D

3 Sekmeth Sekmeth | 13. srpna 2012 v 21:40 | Reagovat

To Bax: Nevýhoda překvapení? :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama